Albaraka Türk'ten Uluslararası Saraybosna Üniversitesi İçin Eğitim Kredisi Çekecek Velilere Müjde!

Eğitim kredisi çekmek isteyen velilerimiz için Albaraka Türk harika bir fırsat sunuyor.

Üniversite eğitim sürecini, yabancı bir ülkede geçirmek isteyen öğrencilerimizin aklına takılan sorulardan biri de "Yurt dışında eğitim almak pahalı mı?" sorusudur. Özellikle diğer ülkelerin kur farkında dolayı böyle bir sorunun cevabının aranması elbette normaldir. Ancak yurt dışında bulunan pek çok kaliteli kurumun harç ücretleri yurt içindeki üniversitelerin harç ücretlerine kıyasla hemen hemen aynıdır ve hatta daha uygundur diyebiliriz.

Uygun Yaşam Giderleri Uygun Maliyetler

Yurt dışında eğitim almak aynı zamanda hayallerindeki bölümü üniversite sınavına girmeden okumak isteyen öğrencilerimiz için de son derece avantajlıdır. Özellikle, Bosna-Hersek gibi bir ülkede alınabilecek bir yurt dışı eğitimi hem eğitim kalitesi hem de maddi açıdan öğrencilere büyük destekler sağlamaktadır. Bosna-Hersek aynı zamanda uygun yaşam giderleri konusunda da öğrenciler için avantajlı ülkelerin başında gelmektedir.

Eğitim Krediniz Albaraka Türk'ten

Elbette yurt dışında eğitim her ne kadar uygun fiyatlı bir eğitim seçeneği olsa da, belli bir miktar bütçe gerektiriyor. Veliler bu noktada öğrenci kredisi çekmek isteyebilirler. Albaraka Türk Katılım Bankası, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'ne kayıt olmak isteyen öğrenciler için eğitim kredisi alanlara 5 taksite %6 ve 8 taksite %8 oranında vade farkı uygulamaktadır. Yani çok küçük oranlarla çektiğiniz eğitim kredisini geri ödeyebilirsiniz.

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi'nde Hangi Programlara Kayıt Olabilirim?

Uluslararası Saraybosna Üniversitesi 5 fakültede eğitim sunmaktadır. Fakülteler: Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi, Ekonomi ve Yönetim Bilimleri Fakültesi, Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Hukuk Fakültesi ve Eğitim Fakültesi. Programlar arasında Görsel Sanatlar ve İletişim Tasarımı, Sosyal ve Siyasal Bilimler, Psikoloji, İngiliz Dili ve Edebiyatı, İşletme, İktisat, Uluslararası İlişkiler, Uluslararası Ticaret ve Finans, Genetik ve Biyomühendislik, Genetik ve Biyomühendislik, Mimarlık, Türk Dili ve Edebiyatı (pedagojik formasyon programı) ve daha birçok program bulunmaktadır.

Eğitim kredisi kullanmak isteyen veliler, "Eğitim Finansmanı Kredisi Başvuru Formu"nu temin etmek ve konu ile ilgili daha fazla bilgi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirler.

İletişim Formu

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. Alanında uzman eğitim danışmanlarımız kısa süre içinde sizinle iletişim kuracaktır.

IUS Türkiye

İUS Türkiye
Çevrimiçi

Merhaba
Size nasıl yardımcı olabilirim?
09:11
+905465595875
×
Whatsapp'tan Yazın